EV TİPİ IPL LAZER EPİLASYON

Sizlere yeni keşfim olan ev tipi IPL cihazlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle diğer epilasyon yöntemlerine göre daha uzun vadeli sonuç veren ve acısız bir yöntem olduğunu söylemekle söze başlayabilirim.

Peki, kesin sonuç veriyor mu?

Şöyle ki beklentinize göre değişkenlik gösterebilir. Ev tipi IPL cihazlar %100 bitirmeyi hedeflemez. Bunu modern bir ağda yöntemi olarak düşünebilirsiniz. Hem acısız bir epilasyon deneyimi sunarak ( belki bir sinek ısırığı kadar) hem de tüylerin çıkış süresini uzatarak büyük kolaylık sağlıyor. 12 uygulamadan sonra bacaklarda ortalama %78, bikini bölgesinde %64, koltuk altlarında %65 oranında başarı sağladığı internet sitesinde mevcut.

Bazı markaların appstore da uygulaması da mevcut. Uygulamayı indirdiğiniz takdirde ihtiyacınıza göre seans aralıklarınızı kendiniz belirleyip, takvim oluşturmanız mümkün. Bu da büyük kolaylık sağlıyor.

Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim batık sorunu yaşayan kadınlar için muhteşem bir icat.

İşlemden önce tüyleri alıyor muyuz?

Evet. İster ağda ile ister tıraş bıçağı ile işlem yapacağınız bölgeyi temizlemeniz gerekiyor. Fakat bunu ağda ile yapacaksanız işlemden bir kaç gün önce, tıraş bıçağı ile yapacaksanız . Bir gün önce yapmanız yeterli. Zira cihazın tüy köklerini görmesi gerekli.

%100 bitirme beklentiniz yoksa, tüylerim incelsin, çıkış süresi uzasın diyorsanız, batıklardan bıktım bir çare arıyorum diyorsanız bu yöntem tam da size göre.

Sağlıklı günler.

 

Related Posts

2 thoughts on “EV TİPİ IPL LAZER EPİLASYON

  1. Açıklayıcı yazınız icin teşekkürler satıcılar ürünlerini övdükleri icin kullanıp memnun olan ya da memnun olmayan gerçek kişilerim fikirlerine ihtiyac oluyor. Sagolun bende alıp kullanacağım iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.